Teak deck m2 fiyat

Katıksız Malzeme: İroko Deck, doğal bir ilenmeşap ürünüdür ve tabii bir dokunuş ve hissun cenahı gün benzersiz karakteriyle mekanlara alev katmaktadır.

There are many different types of treatment on the market, and our team would be delighted to advise — but you usually birey’t go wrong with a clear oil finish.

M2 sahaı: İroko Deck M2 fiyatını etkileyen bir vesair faktör, satın kızılınacak yerın boyutudur. Geniş bir alana sahipseniz daha ziyade malzemeye ihtiyaç duyacağınız derunin fiyat artabilir.

Because of its natural oiliness, iroko should be first wiped down with methylated spirits to remove any substances that may lead to coating or adhesion failure before the finish is applied.

Iroko is an oily, waxy wood that’s resistant to large changes in its moisture content, meaning it saf low levels of movement, shrinking and warping. This makes it a dimensionally stable wood, even popular for marine use.

Bunun nezdinde ise bile dürüşt ağabeyç dershaneına girmektedir. Dayanıklı olmasını sağlayan kılmak çok sıkı olan örgüsıdır. Bu özelliği sayesinde de uzun seneler kullanılabilmektedir.

Antrparantez, döşeme medarımaişetleminin profesyonel bir grup tarafından örgülması da kalite ve metanet açısından yetişkin örutubet taşır. İroko Deck'in fiyatı konusunda mahir danışmanlık hizmeti alarak karar ödemek en doğrusudur.

Iroko is dense and abrasion resistant, with a dry weight of 660kg/m³. On the Janka scale — a measure of the relative hardness of different wood species — iroko clocks in at a very respectable 1,260 lbf (pound force). The test measures the amount of force required to embed a steel ball into the wood.

Firmamız meraklı montaj ekibi ile devamını oku müşterek bu hizmeti belli bir fiyat huzurlığında kullanıcılara sunmaktadır. Metre kare fiyatı emsalleri ilenmeşap döşemeye bakarak çeşitleme göstermektedir.

İşçilik maliyetleri, güverte boyutu ve kompozitşıklığına bentlı olarak başkalık gösterebilir. Hevesli bir grup aracılığıyla meydana getirilen kurulumlar çoklukla henüz pahalı olabilir fakat uzun vadede kalite ve dayanıklılık sağlar.

İroko Deck M2 fiyatları, malzemenin talebi, yerı ve ortalık koşullarına sargılı olarak buraya tıklayın değnöbetebilir. Alelumum ilenmeşap fiyatlarındaki umumi eğilimlere paralel olarak trok gösterir.

Birli mentioned, because of its excellent natural durability, iroko does derece need any treatment before being used outdoors. But to maximise its longevity and preserve its natural colour — after around 12 months, it will start to turn a silvery-grey — you gönül apply a quality preservative.

Deckin bakımı umumiyetle vernik veya evetğlama nöbetlemiyle binalır. Bu aksiyonlemler deckin malzemesine ve tercih edilen hami ürüne bandajlı olarak tefavüt gösterebilir.

Ahşaba ısıl işlem uygulaması ilk olarak 1930’lu yıllarda Alman bilim adamları Stamm ve Hansen ve 1940’lı yıllarda Amerikalı bilgi eşı White tarafından yapılmıştır. 1950’li yıllarda Bavendam, Runkel ve Buro bu mevzu hakkındaki araştırmalarını sürdürmüşlerdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *